Tellimine

Tellimine on kiire ja lihtne.

1. Valige välja endale sobivad tooted, lisage ostukorvi ning vormistage tellimus.

2. Tellimuse saab sooritada nii külalise kui ka registreeritud kasutajana. Olles registreeritud kasutaja, säästate aega oma andmete sisestamisel. Registreeritud kasutajatel on eelis osa saada ka erakorralistest sooduspakkumistest. Täita tuleb kõik punase tärniga ehk kohustuslikud väljad.

3. Valige enda jaoks parim kohale toimetamise viis - kas Smartpost või Post24 pakiautomaat.

4. Valige sobiv makse viis. Kui valikutest puudub sobiv pank, ei ole põhjust muretsemiseks. E-mailile saadetakse automaatselt arve,  kust leiate kõik meie rekvisiidid makse sooritamiseks teistest pankadest. Aktsepteerime ka rahvusvahelisi kandeid. Rahvusvaheliste maksete puhul on soovitav märkida see lisainfona tellimuse vormistamisel, kuna makse laekumine võib võtta aega kauem kui 48h.

5. Kinnitage tellimus ning sooritage makse.

Tellimusi hoiame broneeringus 48h, kui selle aja jooksul ei ole meile laekunud tellimuses märgitud summat, tühistame tellimuse ning tooted on jälle avatud kõigile. Kui on soov eelnevalt valitud tooteid siiski osta, tuleks tellimus uuesti vormistada.

Enne tellimuse teele panemist, kontrollime kõik tooted omalt poolt üle, kuid kui esineb mingeid defekte, palume saata meil: info@designhouse.ee

Tagastus:

Kõikidele toodetele kehtib 14-päevane tagastamisõigus. Juhime tähelepanu, et postituskulud ei kuulu tagastamisele. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Toote tagastamiseks palume täita "Kauba tagastamise" avaldus, kuhu on oluline ära märkida ka tellimuse number ja tagastamise viis.

Kaupa saab tagastada kasutades sama postiautomaati, millega kaup saabus. Sisestades automaadi juures sama SMS koodi, millega kaup kätte saadi on võimalik kaup tagastada vastavalt ekraanil olevatele juhistele. Kauba eest tasutud summa tagastame teie kontole3 kalendripäeva jooksul pärast toote saabumist meie lattu.

NB! Juhime tähelepanu, et erinevate kampaaniate ajal võib juhtuda, et teatud tooted on läbi müüdud. Teavitame teid sellest koheselt e-maili teel.

Erinevate küsimuste korral võtke julgesti ühendust meie klienditoega:
E-mail: info@valveekspert.ee
Telefon: +372 58 1888 58